Ogłoszenia oraz opinie


Kiedy odwiedzający witrynę zostawia ogłoszenie, zbieramy dane widoczne w formularzu oraz inne dane identyfikujące. Po zatwierdzeniu ogłoszenia twój obrazek profilowy jeśli taki dodasz do swojego konta jest widoczny publicznie w kontekście twojego ogłoszenie bądź profilu.

Wszystkie ogłoszenia o treściach rasistowskich, erotycznych, pornograficznych oraz mających znamiona przestępstwa są automatycznie usuwane a w szczególnych przypadkach zgłaszane organom ściągania.

ogłoszenia zawierające linki do stron zewnętrznych oraz spam będą automatyczne usuwane a w przypadku notorycznego ich umieszczania konto w serwisie zostanie zablokowane

Ciasteczka


Jeśli zostawisz w witrynie ogłoszenie, twoje dane identyfikacyjne zostaną zapisane w ciasteczku, dzięki temu podczas pisania kolejnych ogłoszeń będziesz już zalogowany.

Te dane wygasają po roku, oczywiście możesz je samodzielnie w każdej chwili usunąć gdyż są one na twoim komputerze. Pliki te nie zawierają żadnych newralgicznych danych czy informacji.

Osadzone treści z innych witryn


Zasoby tej witryny mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Jednak my nad tym nie mamy kontroli i leży to tylko w kwestiach tych serwisów.

Z kim dzielimy się danymi?


Z nikim. Twoje dane są tylko dla Ciebie, nam służą tylko do celów administracyjnych. Dane takie jak hasło są szyfrowane.

W wyjątkowych okolicznościach, twoje dane mogą być przekazane:

 • Kancelariom prawnym w celu prowadzenia postępowań
 • Podmiotom lub organom upoważnionym na podstawie powszechnie obowiązującego prawa
 • Jak długo przechowujemy twoje dane?


  Jeśli zostawisz ogłoszenie, jego treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpoznawać i zatwierdzać kolejne ogłoszenia automatycznie, bez wysyłania ich do każdorazowej moderacji.

  Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili, w swoim panelu administracyjnym

  Jakie masz prawa do swoich danych


  Możesz zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

  Kto jest administratorem danych


  Administratorem danych osobowych jest firma WEB-TECH ul. Szlak 77 klatka B2, 30-153 Kraków

  Cel przetwarzania Twoich danych:


  Twoje dane osobowe będą wykorzystywane w celu:

 • Utworzenia i obsługi konta w serwisie internetowym https://ogloszeniasadeckie.pl
 • Dochodzenia ewentualnych roszczeń czy odszkodowań w przypadku naruszenie prze ciebie prawa
 • Udzielenia odpowiedzi na pisma i wnioski przesłane pocztą tradycyjną jak i mailową
 • Prowadzenia działań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa na stronie
 • Wywiązania się z obowiązków prawnych opartych na przepisach prawa np. przepisy księgowe czy podatkowe